TESLA OTEVřE NEJVěTší SHOWROOM A SERVIS V ČESKU. V PůLCE Září V BRNě

Tesla posune péči o českého zákazníka na vyšší level. V Brně otevře nový showroom a servis, jde o první budovu v Česku realizovanou podle stavebních...

Tesla posune péči o českého zákazníka na vyšší level. V Brně otevře nový showroom a servis, jde o první budovu v Česku realizovanou podle stavebních standardů Tesly. Stojí na kraji areálu Nová Zbrojovka na kříži ulic Markéty Kuncové a Baarova nábřeží, aktuálně probíhá zkušební provoz, slavnostní otevření proběhne v polovině září.

Nový elektromobil si v Brně prohlédnete, koupíte, ale co je snad ještě důležitější, také jej zde opravíte. Dosud jediný český servis (pokud nepočítáme mobilní servis pro zásahy v terénu) v pražských Průhonicích je značně vytížený, majitelé tak často jezdí do Vídně či Drážďan. Se superchargery se v židenickém areálu zatím nepočítá, i když po technologické a energetické stránce je jejich instalace možná.

„Stavbu jsme realizovali na klíč a interiérové a technologické vybavení bude již v režii klienta. Na prostoru 2 000 m² zde Tesla nabídne velkorysý showroom nových aut a servisní centrum s nadstandardní kapacitou 14 míst. Součástí budovy je samozřejmě také komfortní zázemí pro klienty i zaměstnance včetně kanceláří a dostatečný parkovací prostor kolem budovy,“ upřesňuje Development Director Nové Zbrojovky Miroslav Pekník.

Přečtěte si také:

2024-07-04T08:45:16Z dg43tfdfdgfd