KAZMOVA KARLOVARSKá OSTUDA. POLICISTé MU NAPAřILI POKUTU, PřIHLížEJíCí LIDé SE MU VYSMáLI DO TVářE

Nebyl by to Kazma, kdyby ve Varech nezpůsobil nějaký poprask. To se mu povedlo během středečního dne, kdy ho s jeho luxusním Lamborghini vyhmátla policie a napálila mu pokutu. Influencer se však náramně bavil a nepřestával se smát. Redakce eXtra.cz získala video, kde je celý incident zaznamenán. 

Bujaré dění v Karlových Varech si nenechal ujít ani Kamil Bartošek alias Kazma, který dorazil již v úterý, a to v luxusním žlutém Lamborghini. Jak je ale u něj zvykem, způsobil pořádný poprask a upoutal na sebe pozornost. Redakce eXtra.cz získala video, na kterém policisté napařili Kamilovi pokutu.

Kazma řádil na Lvech: Dorazil s turbanem na hlavě, odcházel v doprovodu půvabné herečky

Nezdálo se však, že by to Kazmu jakkoli trápilo, ba naopak. Po celou dobu měl záchvat smíchu a nemohl se přestat smát. Okolo vozu se hned seběhli lidé, kteří si ho fotili. Jeden z příchozích mu dokonce do ruky vecpal dva tisíce. "Tady máš dvojku. Zaplatíš dvě stovky a 1800 si vyděláš. To je byznys, hoši. Tady máš. Zbytek si nech," pronesl příchozí a odešel.

To je ostuda, komentovali lidé okolo

"Kámo, vem si to zpátky," pokoušel se zareagovat Kamil, ale pozdě. Jeho spolujezdec se málem propadl ostudou do sedačky a raději si zakrýval svou tvář. "Co je? To si nech," odpověděl štědrý neznámý. "To je ostuda," komentovali přítomní vzniklý trapas a influencera si natáčeli. Kamil raději hned odjel.

Kazma kvůli novému Lamborghini pod palbou tvrdé kritiky. Peníze měl věnovat charitě, zuří lidé

Kazma si lázeňského města užívá plnými doušky. V úterý večer si užil koncert Jakuba Děkana, kde se vynořil z publika a společně s ním si zazpíval hit Cizí zeď. Společnost mu po celou dobu dělala krásná Sára Rychlíková. Nejdříve spolu byli spatřeni na Campari, o den později zase dvojice zašla společně na oběd.

Související články

2024-07-05T03:29:14Z dg43tfdfdgfd