TOHLE NECHCE ZAžíT NIKDO: KADEřáVKOVé V CIZINě ROZMLáTILI AUTO! ŠKODA čINí TISíCE EUR

Anna Kadeřávková si moc v poslední době neříkala o pozornost, ale na začátku letních prázdnin se to změnila. Stejně jako spousta obyčejných Čechů vyrazila do zahraničí, kde však musela řešit velkou nepříjemnost. Co se stalo?

Kadeřávková vyrazila do ciziny autem, jenže při příjezdu na hotel zjistila, že v garáži není místo, a tak svůj elektromobil zaparkovala na ulici. A to byl začátek konce...

"Byli jsme na fotbale, všechno bylo úplně super. Tím, že strašně špatně snáším tepla, tak já jsem nepila, měla jsem asi úpal, bylo mi špatně a celý den jsem měla v hlavě, že to auto musíme přeparkovat. Když jsme se vraceli z fotbalu, měli jsme tam takovou potyčku, deset minut jsme stáli a čekali, nedokázali jsme sehnat taxík. Hodinu jsme šli pěšky. Na poslední chvíli, asi po hodině a půl, jsme chytili taxík," popsala. 

Po příjezdu na hotel se začaly dít věci. "Nevěděla jsem, kde přesně to auto stojí, jen jsem věděla, že je blízko," podotkla s tím, že když ho našli, museli ještě na pokoj pro klíče. "Když jsme přišli dolů, tak už tam stálo policejní auto, houkačky, světla a dvě rozmlácená auta," prozradila. 

Podle herečky srazil nepozorný řidič ženu a poté to napálil do jejího auta. Celková škoda činila tisíce eur. "Z toho stresu a celkově z cesty, která byla ve výsledku vyčerpávající, i když jsem si to užila, tak ten závěr měl jako fakt grády, tak jsem onemocněla. Mám nějakou virózu," dodala.

Související články

2024-07-05T07:22:12Z dg43tfdfdgfd