MARC MARQUEZ A FABIO QUARTARARO POKáRáNI MIGUELEM OLIVEIROU

Chybí kvůli zranění, přicházejí jeho ostny na některé kolegy (i když není uvedeno).

Marc Marquez a Fabio Quartararo na mušce Miguela Oliveiry, který je sice nezmiňuje jmenovitě, ale velmi zřetelně je šlehá v rozhovoru, který poskytl doma během své pauzy kvůli zranění z MotoGP. Portugalský jezdec je mimo hru kvůli následkům problémů s ramenem, které utrpěl při havárii v Jerezu, způsobené kontaktem s Quartararou.

V Portimau byl však Oliveira účastníkem havárie, kterou způsobil Marc Marquez, a v rozhovoru pro "Radio Renascenca" vyzval všechny své kolegy z MotoGP, aby byli na trati opatrnější: "Závodíme s velmi těžkými a rychlými motorkami, které jsou schopné jet přes 300 km/h," zdůraznil Oliveira. "Nemůžete jet rovně a pustit brzdy, potřebujete větší zodpovědnost.

Rád bych také věřil panelu, ale zaznamenáváme nedostatek důslednosti a nejednotnost v penalizacích." "Moje zranění ramene stále není vyřešeno," dodal Oliveira. "Nejsem schopen říct, kdy se budu moci vrátit na trať, i když mi říkají, že to bude trvat pět až šest týdnů. Raději však počkám déle, ale vrátím se, až budu stoprocentní. Pak se pokusím bojovat o titul, což je v tuto chvíli ještě možné, nebo se alespoň budu snažit vyhrávat závody. V to stále věřím.

2023-05-24T22:55:14Z dg43tfdfdgfd