POTřEBUJETE SPOLEHLIVé CHLAZENí PRO VAšI FIRMU? VYZKOUšEJTE PRůMYSLOVé CHILLERY OD REMKO

Potřebujete spolehlivé chlazení pro vaši výrobu nebo hledáte náhradu za porouchanou klimatizaci? Pak je pro vás vhodným řešením pronájem průmyslového chlazení. Ušetříte a zároveň zajistíte chod provozu. Proč může být pronájem výhodnější a v čem jsou chillery lepší než klimatizace?

Proč zvolit pronájem průmyslového chlazení?

Pronájem průmyslového chlazení oproti koupi vlastního zařízení přináší řadu výhod. Především se jedná o ekonomicky výhodnější variantu, a to zejména v případech, kdy chlazení potřebujete pouze nárazově. Ušetříte nejen na pořizovacích nákladech, ale i na údržbě a servisu.

Dalším důvodem je nepochybně rychlost. Pokud vás překvapí porucha stávajícího chlazení, můžete ho rychle vyměnit za pronajaté zařízení. Vyhnete se tak zbytečným ztrátám a prostojům ve výrobě. Pronájem průmyslového chlazení je vhodnou volbou i pro testovací účely – velké využití má například v automobilovém průmyslu.

Jak se od sebe chillery a klimatizace liší?

Pro průmyslové účely jsou místo klasických klimatizací využívány chillery. Chiller pro chlazení na rozdíl od klimatizace nepoužívá chladivo, ale vodu. Po spuštění zajišťuje její neustálou cirkulaci rozvody rozmístěnými po budově – vést mohou i do chladicích zařízení používaných strojů.

Mezi firmami se velké oblibě těší zejména německá značka REMKO. Její zařízení totiž nabízí vysoký chladící i topný výkon, odolnost a vysokou efektivitu. Výrobce kromě toho myslí také na přísné normy ekodesignu.

Chlazení na míru vašim potřebám od REMKO

REMKO je německý výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru průmyslového chlazení. Jeho chillery jsou prověřené léty provozu v náročných podmínkách, přičemž vynikají vysokou efektivitou a spolehlivostí. Navíc splňují ty nejpřísnější normy a standardy.

Chillery REMKO jsou dodávány v modulárním provedení, díky čemuž lze sestavit řešení přesně na míru potřebám vašeho provozu. Vybírat můžete základní varianty i plně vybavená zařízení.

Obrátit se můžete i na specialisty, kteří vám se vším poradí. Na požádání dokážou chiller osadit:

  • základním hydraulickým vybavením,
  • čerpadlem o různých tlakových stupních,
  • zásobníkem,
  • expanzní nádobou.

K dispozici je možnost doplnění zařízení o funkci freecoolingu nebo zimní regulaci, která je určena pro provozy v minusových teplotách.

S chillery od výrobce REMKO získáte nejen špičkové zařízení, ale také spolehlivého partnera pro vaše podnikání. Jejich specialisté vám poskytnou komplexní služby, které zahrnují například odborné poradenství, dopravu, montáž a zaškolení obsluhy.

Ať už potřebujete zajistit chlazení během letních dní, otestovat novou technologii nebo nahradit porouchané zařízení, na chillery REMKO se můžete vždy spolehnout.

The post Potřebujete spolehlivé chlazení pro vaši firmu? Vyzkoušejte průmyslové chillery od REMKO appeared first on HomeInCube.

2024-07-10T09:05:25Z dg43tfdfdgfd