AUTOMATICKé DVEřE ZLEPšUJí VZHLED I ZážITEK Z BUDOVY. KTERé ZVOLIT?

V současné době zvýšených hygienických nároků investují firmy i veřejné instituce stále více do automatických posuvných či otočných dveří. Není to však jen z praktických důvodů, ale také mentálních. Zaměstnanci i zákazníci se díky nim cítí lépe. Které zvolit, a proč se to vyplatí?

Jsou hygienické a lidé je mají raději

Automatické dveře pomáhají hygienickým standardům, neboť umožňují bezdotykový průchod. Ideální jsou v rušných oblastech, protože se neotevírají do vnitřního prostoru a snadno se přizpůsobí obousměrnému toku lidí.

Přínosné je to, že je technicky nevnímáte, ale podvědomě a esteticky ano. Podle výzkumů totiž motivují ke vstupu mnohem víc než klasické dveře a dodávají příjemnější, otevřenější a vkusnější pocit, což je užitečné zejména v obchodních a zážitkových prostorách. Senzory také vytvářejí pohodlný bezbariérový přístup.

 

Technicky čisté řešení závisí na značce

Zadavatel, který potřebuje technicky čisté, bezpečné, ale také architektonicky zajímavé řešení, by se měl zaměřit zejména na odbornost značky. Architekti a designéři často spolupracují s mezinárodním dodavatelem okenní a dveřní techniky Gretsch-Unitas, který má více než stoletou tradici a nabízí moderní řešení vstupu do veřejných budov, letišť, železničních stanic, nákupních center, bank, zdravotnických zařízení i domovů pro seniory a zařízení pro zdravotně postižené osoby.

 

Moderní dveře vyžadují bezpečnost i eleganci

Zdroj foto: automatickedvere.com/cz

Posuvné dveře série compactMaster nabízejí díky kompaktní a štíhlé konstrukci nejen spolehlivou funkčnost, ale také příjemný a elegantní design a díky systému HM-F FT i požadavky na bezpečnost. Systém pohonu CM-F je přezkoušen i v únikových a záchranářských průchodech, s instalací podle bezpečnostní normy ČSN EN 16005 vám ochotně poradí odborníci v prodejně.

 

Lineární či karuselové? Napoví vám typ budovy

Lineární posuvné dveře s pohonem compactMaster jsou harmonizovány i s architektonicky náročnými prosklenými fasádami a podtrhují jejich velkorysost a eleganci. Velká pojezdová kolečka a gumová podložka pod kolejnicí navíc garantují výjimečně diskrétní chod.

Karuselové dveře se používají všude tam, kde jsou žádány reprezentativní vstupy – především ve velkých veřejných budovách, hotelech, pojišťovnách či bankách. Vytváří funkční přístup s ochranou proti průvanu a hluku. Navíc mohou být flexibilně využívány, a to manuálně, poloautomaticky k zatlačení i plně automaticky přes radarový hlásič.

 

Nezapomínejme na ekologii a šetření energie

Automatické dveře se otevírají a zavírají pouze tehdy, když je to nutné. Navíc mohou pomoci ovládat klima a teplotu v budově, ušetří vám náklady na topení i chlazení a zajistí pohodlí. Existují i různá nastavení, která pomohou zabránit vloupání zvenčí, ale také nástrahám nepříznivého či extrémního počasí.

 

Více informací naleznete na automatickedvere.com/cz

The post Automatické dveře zlepšují vzhled i zážitek z budovy. Které zvolit? appeared first on HomeInCube.

2023-05-23T09:47:23Z dg43tfdfdgfd